Продавець Аквавітал розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
874 відгуків
03151, Соломенский район, ул. Днепропетровская, 22, Київ, Україна
Додати відгук
«Аквавітал»: Головний по басейнам!
+380 (66) 002-42-75
+380 (93) 168-01-43

Інструкція з експлуатації роботів-пилососів для басейну Aquabot FRC70 і FRC90

Інструкція з експлуатації роботів-пилососів для басейну Aquabot FRC70 і FRC90

Роботизований пилосос для басейну Aquabot FRC 70

Роботизований пилосос для басейну Aquabot FRC 70

Важливі інструкції з техніки безпеки

Увага: не підключайте блок живлення до заземленої розетки і не вмикайте пилосос, якщо він повністю занурений у воду. Експлуатація пилососа без води завдасть серйозної шкоди і призведе до втрати гарантії.

Після закінчення циклу очищення залишайте пилосос у басейні протягом 15 — 20 хвилин. Це дозволить двигунів достатньо охолонути. Не залишайте пилосос в басейні на весь час. Перш ніж витягти пилосос з басейну, не забудьте вимкнути і відключити його від електричної розетки.

Попередження: пилосос можна використовувати, коли у воді знаходяться люди. Призначений для використання тільки в басейні.

Примітки по техніці безпеки:

 • Пристрій повинен живитися через пристрій захисного відключення (УЗО), що має номінальний робочий струм, що не перевищує 30 мА
 • Підключення до точки електричного з'єднання повинно відповідати місцевим і національним правилам проведення (електричний код).
 • Неправильне поводження з пристроєм може призвести до витоку мастильних матеріалів.
 • Якщо шнур живлення пошкоджений, його необхідно замінити. Заміна повинна проводитися сервісним агентом виробника або кваліфікованим фахівцем, щоб уникнути небезпек.
Увага! Цей пристрій не призначений для використання особами (включаючи дітей) з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими вадами або з відсутністю досвіду і знань, якщо тільки їм не було надано нагляд або інструкція щодо використання приладу особою, відповідальною за їх безпеку. Слід стежити за тим, щоб діти не гралися з пристроєм.

Для захисту електричної розетки та запобігання можливого ураження електричним струмом необхідно встановити аварійний переривач заземлення (GFCI–США) або пристрій захисного відключення (УЗО-Європа).

Робот–пилосос очищає дно і стіни басейну, збираючи бруд і сміття у внутрішні фільтри. В даному посібнику користувача пояснюється, як управляти пилососом, включаючи процедури очищення, обслуговування та зберігання.

Як робот–пилосос очищає ваш басейн

Після того, як робот–пилосос поміщений в басейн і активований, він працює у відповідності з програмою, встановленою через блок живлення і управління. Пилосос рухається по дну й стінах басейну, покриваючи всю площу. Після завершення своєї програми, робот залишається неактивним на дні басейну.

Сходження на стіну є додатковою функцією. Коли ця функція увімкнена, пилосос піднімається по стіні з інтервалами у відповідності зі своєю внутрішньою програмою. Здатність робота підніматися по сходах в басейні залежить від геометрії і матеріалу ступенів.

Сходження на стіну є додатковою функцією. Коли ця функція увімкнена, пилосос піднімається по стіні з інтервалами у відповідності зі своєю внутрішньою програмою. Здатність робота підніматися по сходах в басейні залежить від геометрії і матеріалу ступенів.

Умови експлуатації

Робот–пилосос призначений для використання в басейнах при наступних умовах:

 • Температура коливається від 13 °C до 35 °C (55-95 °F), рекомендована температура — від 22 до 32 °C (72-90 °F).
 • рН води: 7,2 — 7,6
 • Рівень хлору: необхідно підтримувати у відповідності з інструкціями виробника басейну (рекомендується 2 — 4ppm).

Недотримання правил експлуатації басейну у відповідності з рекомендованими умовами роботи може перешкодити правильній роботі робота–пилососа. Під час хлоршока необхідно отримати пилосос з води.

комплектуючі для пилососа

Блок живлення і управління підключений до робота–пилососа через плаваючий кабель. Блок живлення від мережі змінного струму (1), подає низьку напругу і команди пилососа через роз'єм (2). Блок оснащений панеллю управління (3) з різними елементами управління для роботи роботизованого пилососа.

Вміст упаковки:

 • Робот–пилосос і змінний кабель
 • Блок живлення і управління
 • Керівництво користувача

Залежно від придбаної моделі в комплект можуть входити наступні аксесуари:

 • Пульт дистанційного керування
 • Візок "Caddy"
 • Візок "Trolley"
 • Додаткові аксесуари

Експлуатація

Експлуатація пилососа

Робот–пилосос поставляється з щітками, покриті захисною оболонкою. Обережно зніміть нейлонові оболонки з щіток. Не використовуйте гострий інструмент для зняття оболонки, так як це може пошкодити щітки.

Регулювання плаваючою рукоятки

На моделях, здатних підійматись по стіні, встановіть плаваючу рукоятку:

 1. Натисніть кнопку блокування (1 або 2 в залежності від моделі), щоб зняти блокування рукоятки.
 2. Встановіть рукоятку (3) по діагоналі в максимальне положення.
 3. Повторіть кроки 1 і 2 з іншого боку пристрою.

Регулювання плаваючою рукоятки

Розміщення блоку живлення і управління

Встановіть блок живлення і управління на відстані не менше 3,6 метра від басейну і не менше 12 см над його поверхнею. Блок живлення і управління не повинен піддаватися впливу води або прямих

сонячних променів. Звільніть плаваючий кабель від пластикових стяжок, які використовуються для фіксації кабелів під час транспортування.

Розміщення блоку живлення і управління

Перед приміщенням пилососа у воду:

 • Переконайтеся, що в басейні немає людей.
 • Переконайтеся, що чисті фільтри.
 • Переконайтеся, що умови утримання басейну дотримані; (див. "Умови експлуатації")

Приміщення пилососа у воду

Приміщення пилососа у воду

 1. Розгорніть плаваючий кабель. Рекомендується збільшити довжину кабелю, рівну розміру діагоналі басейну, ще на два метри.
 2. Помістіть пилосос в басейн.
 3. Дайте пилососа опуститися на дно басейну. Не починайте роботу, поки робот–пилосос не опуститься на дно басейну.
 4. Простягніть плаваючий кабель через басейн. Переконайтеся, що по басейну прокладена тільки необхідна довжина кабелю. Переконайтеся, що кабель не має переплетень або перегинів. Поверніть зайвий кабель зовні басейну поруч з блоком живлення і управління.
 5. Під'єднайте плаваючий кабель (A) до роз'єму (B), розташованому на блоці живлення і управління.
Попередження! Експлуатація робота поза води може призвести до серйозних пошкоджень і втрати гарантії.

Запуск робота–пилососа

Запуск робота–пилососа

Підключіть блок живлення і управління до розетки (1). Загориться індикатор роботи (4), і робот–пилосос запустить програму очищення. Якщо блок живлення і управління підключений до розетки змінного струму і індикатор блимає (5), це вказує на те, що роботпылесос знаходиться в режимі очікування. Натисніть кнопку керування (6). Загориться індикатор роботи (6), і робот–пилосос запустить програму очищення

Застосування. Коли горить світлодіодний індикатор Перевірки фільтра" (3) (опція в деяких моделях), перед зануренням пилососа в басейн необхідно очистити фільтри.

Цикл очищення

Під час циклу очищення робот—пилосос:

 • Переміщається по дну басейну, збираючи бруд і сміття.
 • Змінює напрям і обертається автоматично в відповідності з вибраною програмою
 • Піднімається по стінах басейну кожні кілька хвилин, як зазначено в його внутрішній програмі.

Робот—пилосос може іноді зупинятися на кілька секунд. Це є частиною його нормальної роботи, а не несправністю.

Зупинка роботи пилососа

Робот—пилосос автоматично переходить в режим очікування після кожного циклу очищення, індикатор починає блимати (5). Щоб зупинити роботу пилососа на час циклу очищення, натисніть на кнопку (7) один раз. Почне блимати індикатор роботи (7), що вказує на те, що він знаходиться в режимі очікування.

Витяг пилососа з води

 • Від'єднайте плаваючий шнур від блоку живлення і управління.
 • Потягніть за змінний кабель, поки не з'явиться можливість взятися за рукоятку
 • пилососа.
 • Вийміть пилосос з басейну за рукоятку.

Не використовуйте плаваючий кабель для підйому пилососа з води.

Обслуговування

Очищайте фільтр–мішок після кожного циклу очищення!

a. Вимкніть джерело живлення. (Будь-ласка, тримайте вилку подалі від контакту з водою). b. Якщо пристрій знаходиться в басейні, обережно потягніть його на себе за кабель, поки рукоятка не опиниться в межах досяжності. Використовуйте рукоятку (не кабель), щоб отримати пилосос з басейну після того, як більша частина води стече з пристрою. c. Переверніть пристрій днищем вгору на гладку поверхню (щоб запобігти подряпини на корпусі пилососа), відпустіть фіксатори і зніміть нижню кришку.

d. Зніміть мішок фільтра з опорних стрижнів, виверніть його навиворіт і змити весь бруд садовим шлангом або в раковині. Обережно прополощіть мішок, поки що стікає вода не стане прозорою. Мішок можна прати в пральній машині, використовуючи тільки холодну воду БЕЗ МИЮЧОГО ЗАСОБУ!

e. Повторно встановіть мішок на опорних стрижнях з допомогою мітки в центрі однієї з довгих сторін нижньої кришки. f. Встановіть на місце нижню кришку корпусу. Натискайте на неї, поки замки фіксації не замкнуться.

Обслуговування робота прибиральника

Зберігання пилососа
Зберігання пилососа

Коли робот–пилосос не використовується, зберігайте його у відповідності з наступними інструкціями:

 1. Від'єднайте шнур живлення від розетки.
 2. Від'єднайте плаваючий шнур від блоку живлення.
 3. Розкладіть плаваючий кабель, звільняючи його від скручувань.
 4. Промийте пилосос зсередини прісною водою і дайте йому висохнути.
 5. Поверніть плаваючий кабель і помістіть його на пилосос. Обережно: не намотуйте плаваючий кабель на рукоятку робота–пилососа
 6. Зберігайте всі частини пилососа в сухому, закритому місці.
 7. Переконайтеся, що блок живлення і управління не піддається впливу води.
Перевірка пропелера на виході води
Перевірка пропелера на виході води
Рекомендується періодично очищати пропелер від сміття і волосся:
 1. Виверніть гвинти (3), утримують кришку водовыпускного отвори (2).
 2. Зніміть кришку (2).
 3. Очистіть волосся, бруд або сміття.
 4. Переконайтеся, що пропелер (1) не зламаний.
 5. Поверніть кришку (2) і закріпить її гвинтами (3).

Посібник з усунення несправностей

Робот–пилосос не включається

В розетці немає електрики. Від'єднайте пилосос від блоку живлення і управління. Від'єднайте блок живлення від розетки, почекайте 30 секунд і знову підключіть. Увімкніть живлення. Якщо пилосос не включився, підключіть його до іншої розетки.

Плаваючий кабель неправильно підключений до блоку живлення і управління. Переподключите плаваючий кабель до блоку живлення і управління. Перешкода у привідній системі пилососа. Обережно переверніть пилосос, щоб оглянути його знизу. Прокрутіть гусениці і щітки вручну. Вони повинні прокручуватися, але не занадто вільно. При необхідності видаліть перешкоди і сміття.

Пропелер не обертається із–за скупчення волосся. Перевірте, чи не зламаний чи пропелер або, можливо, його необхідно очистити (див. "Перевірка пропелера")

Пилосос рухається, але не качає воду

Забруднені фільтри. Зніміть фільтри. Запустіть пилосос в басейні без фільтрів. Якщо він працює правильно, ретельно очистіть або замініть фільтри.

Пропелер зламаний або не обертається із–за скупчення волосся. Перевірте, чи не зламаний чи пропелер або, можливо, його необхідно очистити (див. "Перевірка пропелера").

Пилосос качає воду, але не рухається

Перешкода у привідній системі пилососа. Обережно переверніть пилосос, щоб оглянути його знизу. Прокрутіть гусениці і щітки вручну. Вони повинні прокручуватися, але не занадто вільно. При необхідності видаліть перешкоди і сміття.

Пилосос включається, але через короткий час відключається

Забруднені фільтри. Зніміть фільтри. Запустіть пилосос в басейні без фільтрів. Якщо він працює правильно, ретельно очистіть або замініть фільтри.

Пропелер зламаний або не обертається із–за скупчення волосся. Зніміть верхні гвинти. Перевірте, чи не зламаний чи пропелер або, можливо, його необхідно очистити.

Перешкода у привідній системі пилососа. Обережно переверніть пилосос, щоб оглянути його знизу. Прокрутіть гусениці і щітки вручну. Вони повинні прокручуватися, але не занадто вільно. При необхідності видаліть перешкоди і сміття.

Пилосос не збирає сміття.

Фільтри забруднені або мають отвори. Очистіть і переконайтеся, що у фільтрах немає отворів.

Пропелер зламаний або не обертається із–за скупчення волосся. Перевірте, чи не зламаний чи пропелер або, можливо, його необхідно очистити (див. "Повірка пропелера"). Усмоктувальний отвір недостатньо близько до дна басейну. Перемістіть всмоктувальний отвір в положення OUT (див. "Регулювання висоти всмоктування").

Бруд виходить з пилососа при витяганні його з басейну.

Заслінка фільтра зламана або відсутня. Відкрийте фільтри і переконайтеся, що заслінка фільтра не зламана і працює правильно (див. "Очищення фільтрів")

Отвори в фільтрах. Відкрийте фільтри і переконайтеся, що у них немає отворів (див. "Очищення фільтрів") Неправильно закрита нижня кришка. Переконайтеся, що нижня кришка закрита правильно.

Пилосос не очищує всю чашу басейну.

Забруднені фільтри. Очистіть фільтри.

Недостатньо довжини гнучкого кабелю для досягнення далекого кінця басейну або кабель заплутаний. Переконайтеся, що довжини гнучкого кабелю достатньо для досягнення далекого кінця басейну. Переконайтеся, що змінний кабель правильно розкладений і не заплутався. Кут ручки впливає на рух пилососа. Збільште діагональний кут ручки (див. "Регулювання ручки"). Неправильний рівень pH води. Переконайтеся, що рівень рН знаходиться між 7,2 і 7,6. Недостатній рівень хлору. Перевірте рівень хлору і при необхідності виправте (вийміть пилосос з басейну під час хлорування). Пропелер зламаний або не обертається із–за скупчення волосся. Зніміть верхні гвинти. Перевірте, чи не зламаний чи пропелер або, можливо, його необхідно очистити. Перешкода у привідній системі пилососа. Обережно переверніть пилосос, щоб оглянути його знизу. Прокрутіть гусениці і щітки вручну. Вони повинні прокручуватися, але не занадто вільно. При необхідності видаліть перешкоди і сміття.

Пилосос не піднімається по стінках басейну.

Пилосос не піднімається по стінах басейну. 1.Переконайтеся, що ваш пилосос не є моделлю, яка очищає тільки дно басейну. Переконайтеся, що на блоці живлення і управління не встановлена програма "Тільки очищення дна".

Забруднені фільтри. Очистіть фільтри.

Пропелер зламаний або не обертається із–за скупчення волосся. Перевірте, чи не зламаний чи пропелер або, можливо, його необхідно очистити. (див. "Перевірка пропелера").

Неправильний рівень pH води. Переконайтеся, що рівень рН знаходиться між 7,2 і 7,6.
Недостатній рівень хлору. Перевірте рівень хлору і при необхідності виправте (вийміть пилосос з басейну під час хлорування). Температура води не є оптимальною. Рекомендована температура води 22°C–32°C (72°F–90°F).

Кабель заплутаний.

Забруднені фільтри. Очистіть фільтри.

Неправильно закрыта нижняя крышка. Убедитесь, что нижняя крышка закрыта правильно. Кабель не был разложен перед погружением пылесоса в бассейн. Перед эксплуатацией роботизированного пылесоса убедитесь, что плавающий кабель правильно разложен и не запутался. Слишком длинный кабель. Убедитесь, что длина кабеля в воде равна диагональной длине бассейна плюс два метра. Пропеллер сломан или не вращается из–за скопления волос. Проверьте, не сломан ли пропеллер или, возможно, его необходимо очистить. (см. “Проверка пропеллера”).

Не работает пульт дистанционного управления.

Батарея розряджена. Світлодіод блимає або вимкнений. Перевірте батарею, натиснувши одну з кнопок. Червоний індикатор на пульті дистанційного управління не блимає і не горить постійно, якщо батарея розряджена. Зверніться до вашого постачальника або в сервісний центр.

Перейти до перегляду пилососа Aquabot FRC70

У каталог

Перейти до перегляду пилососа Aquabot FRC90

У каталог

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner