Продавець Аквавітал розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
862 відгуків
03151, Солом'янський район, вул. Дніпровська, 22, Київ, Україна
Додати відгук
«Аквавітал»: Головний по басейнам!
+380 (66) 002-42-75
+380 (93) 168-01-43

Принцип роботи та основні переваги керамічного обігрівача

Принцип роботи та основні переваги керамічного обігрівача

5 -10 років тому багато жителів нашої країни, почувши фразу «керамічний обігрівач», насилу могли уявити, що це таке. У деякої частини людей ця фраза була на слуху, але повної картини вони не мали, і лише невелика жменька людей купила собі таку керамічну панель і цілком була щаслива придбанням. Одним словом, товар був, але про нього мало хто знав, та й особливої потреби в ньому не було — всіх влаштовував дешевий газ, а електроопалення було чим–то не особливо потрібне. Винятком були лише власники присадибних будинків, де підвести газове опалення або велика проблема, або дуже дорого, а часто і те, і інше разом. Не у всіх квартирних будинках було тепло — Жеки або економили на подачі тепла, чи були регулярні поломки котельного обладнання. Однак така картина існувала до 2013–го року, коли газ почав різко дорожчати для України, і отже, для кишені кожного громадянина, хто оплачує комунальні послуги. З цих пір ринок електричного опалення став рости, як на дріжджах, а з ним і виросло виробництво і продаж керамічних обігрівачів.

Популярність керамічних панелей продовжує рости по сей день, і мало хто залишився в стороні від цього тренду. Для останніх і підготовлений даний матеріал, щоб дати уявлення, як влаштований обігрівач, в чому його плюси. А в наступній статті ми порівняємо керамічні обігрівачі з іншими електричними приладами опалення, розповімо, як підібрати для свого будинку і якій торговій марці віддати перевагу, щоб не купити кота в мішку.

Отже, що таке керамічний обігрівач?

пристрій керамічного обігрівача

Найголовніше потрібно для розуміння, що це електроприлад, що працює від стандартної електромережі. Друге, це прилад не тільки для підігріву приміщення, яке не отримує тепло в повному обсязі, але для організації основного і автономного опалення будинку.

Конструктивно це виглядає так: в металевий корпус вставлена плита з різного матеріалу — керамограніт, кераміка, склокераміка, загартоване скло — вибір залежить від переваги виробника і ціни матеріалу. Всередині між плитою і корпусом закладений нагрівальний кабель, приблизно аналогічний тому, який використовують в електричних теплих підлогах. Деякі виробники використовують не кабель, а резистивну нагрівальну стрічку, чи плівку, але мета у них одна — при проходженні електричного струму нагріватися і віддавати тепло плиті, яка «збирає» теплову енергію і надалі випромінює в приміщення. У корпус можуть бути додані радіатори, магнезитові плити, тепловідбивачі, конвекційні канали — одним словом все те, що конструктор цього обігрівача вважав за потрібне вставити для збільшення ККД приладу.

Принцип роботи керамічного обігрівача

Принцип роботи керамічного обігрівача

Нагрівання повітря при взаємодії з обігрівачем лежить в основі конвекції, на основі якої працює превалююча більшість опалювальних приладів (не обов'язково електро). Нагріте повітря змушує циркулювати повітряні маси, теплий перемішується з холодним і відбувається рівномірне прогрівання повітря. У свою чергу повітря віддає тепло предметам, і таким чином всі приміщення в сукупності з предметами в ньому прогрівається.

Плита виконує роль не тільки акумуляції тепла, але і вироблення променів червоного спектру, невидимих для людського ока, які викликають підвищення температури предмета, на яке вони потрапляють. Це так зване «інфрачервоне випромінювання», відоме нам по випромінювання Сонця. ІЧ–промені гріють предмети, але не гріють повітря. Нагріті предмети, в свою чергу, передають тепло повітрю.

Подвійний принцип опалення, використовуваний в керамічних термопанелях, дає максимальний ефект: одночасно отримують тепло предмети, стіни і люди, і навколишній простір у приміщенні.

Переваги керамічного обігрівача

З основних можна виділити наступне:

  • Економічність і ефективність. Відгуки клієнтів говорять про те, що при переході на електроопалення з газу витрати на тепло знижуються в 2 — 3, а то і більше разів, а при зміні конвекторів на керамічні панелі кількість кіловат зменшується в 3 — 4 рази.
  • Ціна. Порівняно з купівлею котла, радіаторів, а також монтажу газового обладнання купити керамічний обігрівач по кишені чи не будь-якій дорослій людині.
  • Використовується як для основного, так і допоміжного опалення. Можна встановити один прилад, якщо в приміщенні прохолодно, а можна змонтувати опалення всього будинку.
  • Віддача тепла після відключення. Приблизно хвилин 15 — 20 обігрівач у вимкненому стані ще дає тепло, тим самим не витрачаючи електрика.
  • Використання в приміщеннях з високою вологістю. Сауни, ванні кімнати, санвузли, лоджії та балкони вже успішно опалюються.
  • Монолітність складання. Прилад не можна розібрати, чим люблять займатися діти.
  • Екологічність. Ніяких продуктів спалювання і ризиків витоку газу.
  • Не спалює кисень з повітря і не висушує повітря, ніж «страждають» різні конвектори та тепловентилятори. Повітря не викликає сухість у роті, почервоніння очей і інші малоприємні речі, їм легко дихається.
  • Сучасний зовнішній вигляд, різні колірні варіації плитки, дозволяючи вписати обігрівач в будь-який дизайн.
  • Простота в монтажі, відсутність обов'язкового сервісного обслуговування або заміни зношених частин.

Наша компанія є дилером багатьох виробників керамічних панелей вже більше 10 років. У нас великий вибір на складі як обігрівачів, так і супутніх до них товарів. Ми здійснюємо розрахунок, доставку і монтаж обігрівачів по Києву і всій Україні. Ми підкажемо, який обігрівач краще підходить під ваші вимоги і який дасть максимальний ефект. Дзвоніть, пишіть і приїжджайте до нас в офіс!

Натисніть, щоб перейти до вибору керамічної опалювальної панелі

Каталог

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner