Фільтраційна установка Samoa для каркасного басейну до 24 м³, 6 м³/год
- Готово до відправки
- Код: T616A-000
19 931 ₴
+380 (66) 002-42-75
Відділ продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця

Опис
Характеристики
Специфікація
Інформація для замовлення
Станція фільтрації Samoa (6 м³/год) для збірного басейну

Управління (зміна режимів роботи) здійснюється 5–ти позиційним клапаном, розташованим на горловині бочки. Передбачений манометр для контролю тиску, максимальний робочий тиск 2,5 бар. Звертаємо Вашу увагу, підключення до системи здійснюється за допомогою шлангів 1¼" (38 мм), хомути в комплекті.
Переваги:
- Ідеальний варіант для наземного басейну
- Низький рівень шуму
- Висока надійність
- Насос має сертифікат «GS»
- Простота складання й експлуатації
Технічні характеристики:
- Артикул: T616A–000
- Для басейнів об'ємом до 24 м³
- Споживана потужність: 0,23 кВт
- Об'єм фільтрації: 6 м³/год
- Засипка піску: 40 кг
- Фракція піску: 0,4 — 0,8 мм
- Площа фільтрації: 0,125 м²
- Манометр: є
- Діаметр фільтра: 400 мм
- Підключення: шланг діаметром 1¼ (38 мм)
- Максимальний робочий тиск: 2,5 bar (тестове 3,5 bar)
- Габаритні розміри: (ДхВхШ) 420х710х590 мм
- Фільтрувальна ємність: Samoa
- Циркуляційний насос: Fiji
- Країна виробник: КНР
- Гарантія: 12 місяців
Порівняльна таблиця моноблочних систем фільтрації Samoa:
| Модель | Продуктивність, м³/год | Обсяг басейну, м³ | Потужність насоса, кВт | Пісок, кг | Підключення |
| Samoa T615B–000 | 4 | 16 | 0,18 | 20 (0,4 — 0,8 мм) | 1¼ (38 мм) |
| Samoa T616A–000 | 6 | 24 | 0,23 | 40 (0,4 — 0,8 мм) | 1¼ (38 мм) |
Габаритні розміри систем фільтрації Samoa:


|
Рекомендуємо користуватися хімією для басейнів |
Каталог препаратів для басейну |
|
Перейти в каталог фільтрів з поліетилену |
Каталог фільтрів для басейнів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samoa |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр фільтра | 400 мм |
| Завантаження піску | 40 кг |
| Об'єм басейну | 24 куб. м |
| Користувацькі характеристики | |
| Фракція фільтруючого елемента: | 0,4-0,8 / 0,5-1,54 |
| З'єднання | шланг 1¼ (38 мм) |
| Обсяг басейну | 24 |
| Продуктивність, м³/ч | 6 м³/час |
- Ціна: 19 931 ₴
- Спосіб упаковки: Картонний коробок










