Кошик
951 відгук
promo_banner

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

«Аквавітал»: Головний по басейнам!
+380 (66) 002-42-75
Відділ продажу

Кабель адаптер RS485/USB для панелі керування Aquaviva K800, 1.8 м

  • Готово до відправки
  • Код: 19651

5 967 ₴

+380 (66) 002-42-75
Відділ продажу
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Кабель адаптер RS485/USB для панелі керування Aquaviva K800, 1.8 м
Кабель адаптер RS485/USB для панелі керування Aquaviva K800, 1.8 м
5 967 ₴
Готово до відправки
+380 (66) 002-42-75
Відділ продажу
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Кабель-адаптер RS485/USB призначений для підключення панелі керування станції контролю якості води Aquaviva K800 до комп'ютера або іншого пристрою для дистанційного керування та моніторингу:

Довжина кабелю 1.8 м забезпечує зручність при встановленні та підключенні, дозволяючи розміщувати обладнання в оптимальному місці.
За допомогою цього адаптера можна інтегрувати станцію в систему Розумний Дім через протокол ModBus RTU, що дозволяє передавати дані про стан води та керувати процесами дозування віддалено.
Кабель-адаптер забезпечує стабільне з'єднання між станцією та комп'ютером, дозволяючи користувачу зручно налаштовувати параметри роботи станції та отримувати деталізовану статистику.
Цей пристрій значно спрощує процес керування станцією Aquaviva K800 та забезпечує точний контроль за якістю води у басейні, аквапарку чи SPA.

Основні
ВиробникAquaviva
Країна виробникІталія
Користувацькі характеристики
Призначення товаруКомплектуючі та запчастини
  • Ціна: 5 967 ₴