Альгіцид для боротьби з водоростями / AquaDoctor AC (20 л)
- Немає в наявності
- Код: 17452
3 255 ₴
- +380 (93) 168-01-43Відділ продажу
Швидкодіючий засіб для усунення водоростей AquaDoctor AC, 20 літрів
Запуск та підтримання чистоти басейну:
Відомості про препарат
- Оригінальна назва: AquaDoctor Algaecide AC
- Призначення: первинна / регулярна дезінфекція
- Форма: рідина
- Вага: 20 л
- Діюча речовина: четвертинні амонієві сполуки
- Бренд: AquaDoctor
- Країна–виробник: Китай
Потужне противоводорослевое, противогрибкоевое і дезінфікуючий засіб, що застосовується як при запуску басейну, так і при регулярному використанні. Знищує 90% всіх водоростей, регулярне використання альгіцид попереджає появу нових колоній. Молекула діючої речовини проникає всередину клітини водорості, блокує її здатність до фотосинтезу, в результаті чого клітина гине. Швидко робить воду кришталево-чистою та безпечною для купання.
Де використовується препарат
- Басейни вуличні та внутрішні
- Від малих садових до великих басейнів
- Знищення водоростей, грибків і цвілі в душових, саунах, ваннах, фонтанах
Важливо! Альгіцид не використовується в акваріумах і водоймах з рибою!
В басейнах максимального ефекту від використання альгіцид можна чекати при нейтральному рівні pH (7 — 7.6 одиниць). Перед запуском води в басейн бажано обробити стіни і кути 1%-м розчином альгіцид для знищення залишилися з минулого сезону колоній водоростей.
Дозування
Тестери на різні параметри води
Для правильної роботи хімії необхідно робити заміри параметрів води і вносити коректування при їх відхилення. Тести робити не обов'язково кожен день, зазвичай їх роблять раз на 3 — 7 днів.
Основні параметри води, які вимірюються:
- pH, або кислотно–лужний баланс
- рівень активного хлору
- рівень активного кисню
- рівень лужності
- рівень ціанурової кислоти
Тестери бувають краплинні, пігулки або цифрові (фотометри).
Препаратами компанії АкваДоктор користуються по всьому світу. Завоювавши довіру покупців, компанія не стоїть на місці і з кожним роком пропонує велику кількість новинок серед хімічних препаратів по догляду за водою, так і додаткових, які допомагають справлятися з відкладеннями на частіше і обладнанні в басейні. АкваДоктор — це інновації в продуктах по догляду за водою.
Вся хімія має гігієнічні сертифікати, тому ви можете бути впевненими, що купуючи хімію для басейнів AquaDoctor — ви купуєте досвід і турботу про своє басейні від сотень тисяч користувачів!
Інструкція з догляду за басейном
1. Розконсервація і чищення басейну. Перший запуск басейну — це завжди чудові емоції. Однак щоб запуск пройшов успішно, необхідно попередньо помити чашу від забруднень і відкладень, які могли з'явиться на стінках і дні в зимовий період. Якщо басейн тільки–тільки побудований, або збірної басейн вперше запускається після покупки, цей етап господар басейну пропускає.
Зазвичай в чищенні і митті потребують дно, стіни, кути, ватерлінія і обладнання, частини якого перебувають у контакті з водою. Препарати для чищення бувають на основі кислот і на основі лугу. Оскільки причин появи забруднень може бути дуже багато і залежать від особливостей води і експлуатації басейну, то забруднювачі відмиваються або одними, або іншими препаратами. Рекомендується мати під рукою обидва види засобів для чищення басейну, так можна з великим охопленням і ймовірністю відмити басейн. Після того, як басейн буде отмыт, бажано влити в свіжу воду засіб Ti–Plus, яке робить внутрішнє покриття чаші басейну непридатним для утворення слизьких водоростей протягом усього купального сезону.
На цьому етапі можуть знадобитися:
2. Усунення каламутності. Після миття басейну від забруднень можна наливати воду. Оскільки вода нерідко береться з природних джерел (річка, водойма), а також з джерел без попередньої обробки (свердловина, колодязь), то така вода може мати ознаки помутніння з–за великої кількості дрібного бруду і солей заліза. Щоб надати воді прозорості необхідно провести коагуляції, тобто за допомогою спеціальних препаратів "склеїти" дрібне сміття до більш крупних фракцій, щоб потім прибрати за допомогою водного пилососа.
На цьому етапі можуть знадобитися:
3. Шокова (стартова) дезінфекція. Візуально чиста вода є такою лише на перший погляд. Під мікроскопом у ній можна виявити віруси, бактерії, спори грибків, цвілі і водоростей. Щоб ці мікроорганізми не стали причиною погіршення якості води, необхідно відразу провести дезінфекцію ударною дозою активного хлору і альгіцид.
Однак перед внесенням дезінфекторів переконайтеся, що ваша вода має нейтральний pH. Зробити це можна за допомогою тестерів. При необхідності зменшити pH можна за допомогою гранульованого препарату.
Після проведення заходів шокової дезинфекції повинно пройти не менше 10 годин для відвідування басейну відвідувачами.
Мета: очищення води від патогенних мікроорганізмів, підготовка води до тривалої дезінфекції.
На цьому етапі знадобляться:
4. Регулярна (підтримуюча) дезінфекція. Суть її полягає в тому, щоб підтримувати чистоту води протягом усього купального сезону без необхідності зливати воду. Регулярно (один раз на 3 — 7 днів) вимірюється рівень pH, коригується його значення.
Вносяться повільно–розчинні хлорні препарати, що додається альгіцид. При появі каламутності використовується альгіцид, але не постійно, а при появі проблеми. Причиною може стати попадання великої кількості пилу з вітром, або при відмиранні колоній водоростей.
У разі сильної спеки, різкого збільшення кількості купальників, попаданні великого обсягу атмосферних опадів виникає особливо сильне навантаження на басейн і хімію. Рекомендується додавати таблетки шокового хлору і альгіцид в якості профілактичних заходів.
При роботі деяких видів обладнання (водоспади, аеро–масажі, протитечії) нерідко утворюється на поверхні води піна. За допомогою піногасника Антишаум можна легко подолати цю проблему.
На этом этапе понадобятся:
5. Комплекс заходів по підготовці басейну до зимівлі.
Перед тим, як прибрати каркасний або надувний басейн для зимівлі в технічне приміщення, його внутрішню поверхню необхідно обробити слабким розчином альгіцид для знищення залишилися водоростей.
Щоб стаціонарний басейн перезимував і навесні не потребував трудомісткою мийці, в що залишилася після зливу води вноситься спеціальний консервант, який захищає басейн від утворення відкладень і розвитку водоростей.
В кінці сезону можна зробити промивку і дезінфекцію фільтруючого піску, т. к. до кінця сезону пісок забивається брудом. Для цих цілей використовують препарат Кераклин.
Восени також можна зайнятися проблемою басейну з течею. Засіб Fix a Leak зашпаровують тріщини і дірки в чаші і трубопроводі.
На цьому етапі можуть знадобитися:
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | AquaDoctor |
Країна виробник | Китай |
Фасовка матеріалу (л) | 20 |
Користувальницькі характеристики | |
Застосування | для боротьби з водоростями |
Розфасовка, кг | 20 |
- Ціна: 3 255 ₴
- Спосіб упаковки: Канистра с плотно закупоренной крышкой 10 л