Флокулянт рідкий / Chemoform Flockfix Liquide (1 л)
- Немає в наявності
- Код: 0901001CH
321 ₴
- +380 (93) 168-01-43Відділ продажу
Засіб проти каламутності (освітлення води в басейні)
Головне про препарат
- Оригінальна назва: Chemoform Flockfix Lichid
- Призначення: очищення води
- Форма: рідина
- Вага: 1 л
- Діюча речовина: сульфат алюмінію
- Виробник: Chemoform
- Країна–виробник: Німеччина
З проблемою помутніння води найчастіше пов'язують потрапляння великої кількості найдрібніших забруднювачів в басейн із зовнішнього середовища. Навесні це може бути пилок квітучих рослин, влітку - пил з ґрунту, а також останки загиблих водоростей після дезінфекції. При окисленні солей заліза, коли вода стає бурою, стикаються власники басейнів при наповненні з свердловин і колодязів.
Для усунення каламутності і подальшого освітлення води розроблені флокулянти, які буквально склеюють найдрібніші частинки сміття. В результаті утворюються пухкі згустки, які осідають на дні басейну, а вода стає прозорою. Осів сміття легко забирається за допомогою водного пилососа.
Де використовується
- Домашні басейни з піщаним фільтром
- Комерційні басейни
- Аквапарки
- Фонтани, ставки
- SPA, джакузі.
- Освітлення технічної та питної води.
- Освітлення і комунальних стічних вод
Максимальної ефективності робота флокулянтів досягається при значеннях рн від 7 до 7,6 одиниць.
Як дозувати в басейн
Комерційні басейни:
для тривалої флокуляції необхідно встановити дозуюче обладнання на 0,5 — 1 грам/м².
Для ручного дозування слід повільно вливають розведений препарат уздовж бортів басейну. Розведений препарат необхідно використати протягом тижня.
Вся хімія для басейнів Chemoform має гігієнічні сертифікати, офіційно завезений на територію України. Вже більше 15 років ця хімія успішно працює в різному басейновому секторі: від невеликих домашніх, до спортивних; від дитячих шкільних, до комерційних і громадських.
Наші клієнти з року в рік купують хімію цього виробника, і при правильному використанні вона показує чудові результати!
Інструкція з догляду за басейном.
1. Чистка басейну. Після зимового простою, особливо якщо восени басейн не був отмыт від забруднень, на дні, стінках та ватерлінії виявляються плями різних кольорів. Це можуть бути як органічні, так і неорганічні забруднення. Рекомендується використовувати як основі кислот, так і щелочесодержащие препарати для максимального охоплення всіх типів забруднень. В чищенні також можуть потребувати частини обладнання з нержавіючої сталі (закладні елементи, сходи, трапи, переливні решітки). Після чищення можна нанести засіб Ti–Plus, запобігає появі водоростей на всій поверхні басейну протягом всього сезону.
На цьому етапі можуть знадобитися:
2. Підготовка води. Знову налита вода може мати ознаки мутності. Такий ефект можуть дати як органічні забруднення (якщо вода береться з природних водойм), так і неорганічні. Часто винуватцем помутніння до рудого кольору є среагировавшие з киснем солі заліза. Якщо вода наповнена зі свердловини або колодязя, то у багатьох випадках вона містить підвищений вміст кальцію і заліза.
На цьому етапі можуть знадобитися:
3. Первинна дезінфекція. Після заповнення басейну свіжою водою необхідно зробити тест на pH і відрегулювати його до норми (7 — 7,4 одиниці), потім додати шок–хлор і альгіциди, і включити фільтрацію на 12 годин. Таким чином вода на цьому етапі стане придатною для купання, позбувшись всіх забруднювачів.
Мета: знищення усіх патогенів, що потрапили зі свіжою водою в басейн. Проводиться за допомогою: шок–хлор, альгіцид, pH–регулятор.
На цьому етапі знадобляться:
4. Підтримуюча дезінфекція. Проводиться на регулярній основі протягом усього періоду, коли басейн експлуатується. У цей час потрібно стежити за рівнем pH (заміряти один раз у 3 — 5 днів), додавати і змінювати таблетки тривалої дії, якщо вони розчинилися. На цьому етапі можна використовувати повільно–розчинні таблетки чистого хлору, або комбіновані таблетки, які містять крім хлору альгіцид, флокулянт і pH–коректор.
Процедуру зміни таблеток потрібно робити по мірі розчинення старих, приблизно один раз на 10 — 14 днів, з такою ж періодичністю вливати альгіцид. Може також знадобитися флокулянт, його під рукою потрібно мати завжди.
При великому навантаженні на басейн (дуже спекотна погода, різке збільшення кількості купальників, велика кількість потрапили в басейн атмосферних опадів, долив або часткова підміна води) необхідно також використовувати таблетки шокового хлору один раз у 3 — 5 днів у зменшеною у 2 рази дозуванні. А також робити тести на вміст активного хлору, його норма 0,3 — 0,6 мг/літр.
При роботі деякого обладнання (водоспади, гідромасаж, аеромасаж, протитечія) може утворюватися піна. Спеціальний препарат усуне її появу.
На цьому етапі знадобляться:
5. Підготовка до консервації на зиму. На даному етапі в кінці купального сезону вода зливається з басейну. Ті басейни, які ховаються на зимівлю в приміщення (каркасні і надувні), обробляються 1%–м розчином альгіцид, щоб знешкодити можливо залишилися водорості.
Для стаціонарних басейнів заливається спеціальний засіб, який у воді, що залишилася протягом всього зимового періоду буде протидіяти водоростей, грибків та інших мікроорганізмів. Воно також не допустить утворення вапнякових відкладень, які при запуску басейну важко відмиваються.
Також за допомогою спеціального препарату Кераклин можна промити фільтр, збільшивши ресурс фільтрувального піску.
Якщо протягом сезону басейн давав текти, то перед зимівлею можна зайнятися цією проблемою. Засіб Fix–a–Leak відмінно герметизує пробоїни до 3–х міліметрів в трубах і чаші.
На цьому етапі можуть знадобитися:
Флокфикс — це повільно–розчинне засіб, який призначений для тривалого процесу коагулювання і підвищення ефективності фільтра. Що це означає? Це означає, що вода в басейні може стати каламутною через потрапляння дрібних частинок, зважених в товщі води. Це може бути пилок квітів, пил, різний дрібний сміття. Іноді фільтр басейну не справляється з їх присутністю, для чого використовується даний препарат, який збирає зважену каламуть в пластівці, а вже потім ці пластівці затримуються у фільтрі. Це і є процес коагуляції, або флокулювання.
Особливості флокулянтів:
- Розчиняється повільно (близько 13 години).
- Використовуються в басейнах з піщаним фільтром.
- Розфасовка: картонний коробок, в якому 8 картриджів по 125 грам
Спосіб застосування (ідеальним вважається рівень pH 7,0 — 7,4):
Після декількох промивок фільтра покласти 1 картридж скіммер. Через 3 — 4 дні знову промити фільтр. Одного картриджа вистачає на 40 — 50 м³ води при рівні рн 7,0 — 7,4.
Увага: призначений тільки для піщаних фільтрів! Не змішувати з іншими хімікатами!
Вироблено в Німеччині! Товар сертифікований!
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Chemoform |
Країна виробник | Німеччина |
Фасовка матеріалу (л) | 1 |
Користувальницькі характеристики | |
Розфасовка, кг | 1 |
Застосування | для освітлення води від помутніння |
- Ціна: 321 ₴