Зниження рівня pH у гранулах / Chemoform pH-Minus Granulat (1,5 кг)
- Немає в наявності
- Код: 0811001CH
332 ₴
- +380 (93) 168-01-43Відділ продажу
Препарат для швидкого зниження рівня pH у воді
Головне про препарат
- Оригінальна назва: Chemoform pH–Minus Granulat
- Призначення: первинна / регулярна обробка
- Форма: гранульований порошок
- Вага: 1,5 кг
- Діюча речовина: натрію гидрогенсульфат
- Виробник: Chemoform
- Країна–виробник: Німеччина
Рівень pH показує, яка вода в басейні — лужна або кисла. Шкала визначення pH вимірюється у відносних одиницях від 0 до 14. Найбільш оптимальна вода для роботи обладнання та дезінфектантів знаходиться в межах від 7 до 7.4 одиниці (нейтральна вода). Чим більше відхилення від норми — тим гірше буде працювати хімія, і тим більші проблеми з самопочуттям будуть відчувати купаються. Якщо рн нижче 7, то виникає ризик пошкодження керамічної плитки і виходу з ладу обладнання, подразнення слизових оболонок очей і шкіри. При pH вище 7.4 знижується якість роботи хімії, швидше розвиваються мікроорганізми, з'являється наліт вапна, вода каламутніє, а на шкірі у людей виникає лущення.
Тому вкрай важливо завжди контролювати рівень pH і домагатися отримання нейтральної води.
Де використовується
- Домашні басейни
- Громадські басейни, і особливо аквапарки.
- Басейни для занять спортом
- Промислова очищення технічної води
Як дозувати в басейн
Вся хімія для басейнів Chemoform має гігієнічні сертифікати, офіційно завезений на територію України. Вже більше 15 років ця хімія успішно працює в різному басейновому секторі: від невеликих домашніх, до спортивних; від дитячих шкільних, до комерційних і громадських.
Наші клієнти з року в рік купують хімію цього виробника, і при правильному використанні вона показує чудові результати!
Інструкція з догляду за басейном.
1. Чистка басейну. Після зимового простою, особливо якщо восени басейн не був отмыт від забруднень, на дні, стінках та ватерлінії виявляються плями різних кольорів. Це можуть бути як органічні, так і неорганічні забруднення. Рекомендується використовувати як основі кислот, так і щелочесодержащие препарати для максимального охоплення всіх типів забруднень. В чищенні також можуть потребувати частини обладнання з нержавіючої сталі (закладні елементи, сходи, трапи, переливні решітки). Після чищення можна нанести засіб Ti–Plus, запобігає появі водоростей на всій поверхні басейну протягом всього сезону.
На цьому етапі можуть знадобитися:
2. Підготовка води. Знову налита вода може мати ознаки мутності. Такий ефект можуть дати як органічні забруднення (якщо вода береться з природних водойм), так і неорганічні. Часто винуватцем помутніння до рудого кольору є среагировавшие з киснем солі заліза. Якщо вода наповнена зі свердловини або колодязя, то у багатьох випадках вона містить підвищений вміст кальцію і заліза.
На цьому етапі можуть знадобитися:
3. Первинна дезінфекція. Після заповнення басейну свіжою водою необхідно зробити тест на pH і відрегулювати його до норми (7 — 7,4 одиниці), потім додати шок–хлор і альгіциди, і включити фільтрацію на 12 годин. Таким чином вода на цьому етапі стане придатною для купання, позбувшись всіх забруднювачів.
Мета: знищення усіх патогенів, що потрапили зі свіжою водою в басейн. Проводиться за допомогою: шок–хлор, альгіцид, pH–регулятор.
На цьому етапі знадобляться:
4. Підтримуюча дезінфекція. Проводиться на регулярній основі протягом усього періоду, коли басейн експлуатується. У цей час потрібно стежити за рівнем pH (заміряти один раз у 3 — 5 днів), додавати і змінювати таблетки тривалої дії, якщо вони розчинилися. На цьому етапі можна використовувати повільно–розчинні таблетки чистого хлору, або комбіновані таблетки, які містять крім хлору альгіцид, флокулянт і pH–коректор.
Процедуру зміни таблеток потрібно робити по мірі розчинення старих, приблизно один раз на 10 — 14 днів, з такою ж періодичністю вливати альгіцид. Може також знадобитися флокулянт, його під рукою потрібно мати завжди.
При великому навантаженні на басейн (дуже спекотна погода, різке збільшення кількості купальників, велика кількість потрапили в басейн атмосферних опадів, долив або часткова підміна води) необхідно також використовувати таблетки шокового хлору один раз у 3 — 5 днів у зменшеною у 2 рази дозуванні. А також робити тести на вміст активного хлору, його норма 0,3 — 0,6 мг/літр.
При роботі деякого обладнання (водоспади, гідромасаж, аеромасаж, протитечія) може утворюватися піна. Спеціальний препарат усуне її появу.
На цьому етапі знадобляться:
5. Підготовка до консервації на зиму. На даному етапі в кінці купального сезону вода зливається з басейну. Ті басейни, які ховаються на зимівлю в приміщення (каркасні і надувні), обробляються 1%–м розчином альгіцид, щоб знешкодити можливо залишилися водорості.
Для стаціонарних басейнів заливається спеціальний засіб, який у воді, що залишилася протягом всього зимового періоду буде протидіяти водоростей, грибків та інших мікроорганізмів. Воно також не допустить утворення вапнякових відкладень, які при запуску басейну важко відмиваються.
Також за допомогою спеціального препарату Кераклин можна промити фільтр, збільшивши ресурс фільтрувального піску.
Якщо протягом сезону басейн давав текти, то перед зимівлею можна зайнятися цією проблемою. Засіб Fix–a–Leak відмінно герметизує пробоїни до 3–х міліметрів в трубах і чаші.
На цьому етапі можуть знадобитися:
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Chemoform |
Країна виробник | Німеччина |
Фасовка матеріалу (кг) | 1.5 |
Форма поставки | Гранули |
Користувальницькі характеристики | |
Розфасовка, кг | 1,5 |
Тип хімії | pH мінус гранули |
Застосування | для корекції рівня Ph |
- Ціна: 332 ₴
- Спосіб упаковки: Пластиковая банка с герметичной крышкой 1,5 кг