Продавець Аквавітал розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
873 відгуків
03151, Соломенский район, ул. Днепропетровская, 22, Київ, Україна
Додати відгук
«Аквавітал»: Головний по басейнам!
+380 (66) 002-42-75
+380 (93) 168-01-43

Роботи-пилососи AstralPool. Керівництво по експлуатації та вирішення проблем

Роботи-пилососи AstralPool. Керівництво по експлуатації та вирішення проблем

Керівництво по експлуатації та специфікація деталей роботів для басейну AstralPool

Найважливіші інструкції з безпеки. Прочитайте та дотримуйтесь інструкцій.

Не використовуйте блок живлення в заземленную розетку або не перемикайте робот пилосос в положення «ВКЛ», якщо він повністю занурений у воду. Експлуатація робота пилососа без повного занурення у воду призведе до його миттєвої псування і втрати гарантії. Після закінчення циклу очищення залиште робот пилосос в басейні ще на 15 — 20 хвилин. Це забезпечить необхідне охолодження двигуна. Не залишайте робот–пилосос в басейні на тривалий час. Не забувайте відключати блок живлення «ВИКЛ» і від'єднувати його від розетки перед тим, як вийняти робот пилосос з басейну. Попередження: робот пилосос не повинен використовуватися при перебуванні людей у воді. Тільки для використання в плавальних басейнах

Рекомендації з безпеки:

 • Пристрій має використовуватися із вимикач диференціального струму (УЗО), з рівнем залишкового напруги не більше 30 мА
 • Підключення до паралельної ланцюга завжди повинно виконуватися згідно з регіональними та місцевими електротехнічними вимогами (електричний код).
 • Неправильна експлуатація пристрою може призвести до витоку мастильних матеріалів.
 • При пошкодженні шнура живлення, він повинен бути замінений сервісним техніком виробника або кваліфікованим і підготовленим персоналом, щоб уникнути небезпеки.

Даний робот пилосос не призначений для використання особами (включаючи дітей) з обмеженими фізичними, сенсорними або розумовими вадами або з відсутністю досвіду і знань роботи, якщо вони не пройшли інструктаж на предмет використання даного приладу особою, відповідальною за їх безпеку. Не допускайте ігри дітей з приладом.

Попередження: необхідно встановлювати електричне заземлення (GFCI–США) або пристрій заземлення залишкового струму (RCD–Європа) для захисту електричної розетки та запобігання будь-якого можливого ураження електричним струмом.

Компоненти

В той час, як зовнішній вигляд вашого робота пилососа і деякі з його компонентів можуть відрізнятися від того, як показано тут, функціональність пристрою, порядок роботи і порядок обслуговування той же самий.

Компоненти робота прибиральника астрал

Ваш новий автоматичний робот пилосос включає в себе:

 • Робот пилосос з плаваючим кабелем
 • Блок живлення (трансформатор)
 • Візок (додатково)

Будь ласка, повністю прочитайте цей посібник до початку використання вашого робота пилососа для басейну

Порядок роботи робота пилососа для басейну:

1. Встановіть блок живлення (трансформатор), принаймні, на 3,6 метрів/11,8 футів від басейну, і, принаймні, на 12 см/4 дюймів вище рівня поверхні (Рисунок 1). Трансформатор буде подавати низька напруга на робот пилосос.

2. Розмотайте кабель (Малюнок 1а).

Порядок роботи робота пилососа astral для басейну

3. Для правильної роботи, зафіксуйте рухливі ручки по діагоналі у верхній частині пристрою. Натисніть на важіль механізму блокування і опустіть ручку до упору (рекомендується зсув на один прохід до упору), потім відпустіть блокіратор. В залежності від вашої моделі кнопка блокування ручки може бути вертикальною або горизонтальною (малюнок 2а, 2b). Ручки будуть залишатися зафіксованими у цьому положенні. Повторіть ці дії на іншій стороні робота пилососа.

Переконайтеся, що ручка зафіксована по діагоналі (Малюнок 2c).

положення ручки для встановлення траєкторії руху робота

4. Помістіть робот пилосос у воду. Поверніть робот з боку в бік у воді, щоб повітря вийшов з корпусу, а потім опустіть робот пилосос на дно басейну (малюнок 3). Потім розтягніть кабель з поверхні басейну, як можна рівномірніше.

запуск робота-прибиральника в басейн

5. Підключіть кабель до джерела живлення. В залежності від вашої моделі (тип I або типу II), переконайтеся, що вилка точно увійшла в гніздо розетки блоку живлення (рисунок 3а)

Підключіть блок живлення до заземленої розетки. Переконайтеся, що електрична розетка має заземлення (Рис. 3b). Натисніть кнопку «ВКЛ» на блоці живлення. Загориться індикатор, який свідчить про те, що система «ВКЛ», а робот пилосос починає очисний цикл. Робот зберігає запис числа циклів очищення. Сумарне число циклів очищення може зчитуватися тільки в авторизованому сервісному центрі.

підключення пилососа до електромережі

Порядок роботи робота пилососа для басейну

Вилки – Тип I

Для під'єднання кабелю (Малюнок A) гніздо блоку живлення (Малюнок B), виконайте наступне:

1. Підготуйте вилку, як показано на малюнку (малюнок С) з ключем і 3 зовнішніми слотами, як зображено нижче
2. Під'єднайте ключ і роз'єми кабельної вилки до відповідного ключа і роз'ємів на розетці джерела живлення (малюнок D)
3. Вставте вилку в розетку блоку живлення до упору.
4. Після того, як вставте вилку, поверніть вилку вправо для фіксації її на місці установки (рисунок Е).
5. Щоб вийняти вилку, спочатку поверніть вилку вліво для розблокування, потім вийміть її (Малюнок F).

підключення пилососа до електромережі

Вилки — тип II

Для під'єднання кабелю (Малюнок A) в розетку блоку живлення (Малюнок B), виконайте наступне:
1. Підготуйте вилку, як показано на малюнку (малюнок С) з ключем і виступом, як показано на рисунку.
2. Виступ повинен знаходитися зверху (Рисунок Е) для того, щоб відкрити розетку. Кришка буде утримувати кабель на місці.
3. Встановіть ключ точно у відповідний ключовий гніздо розетки блоку живлення. Незважаючи на те, що в розетці 4 отвори, використовуються тільки верхнє і нижнє отвір (Малюнок D)
4. Вставте вилку в розетку блоку живлення до упору. Після того, як вставте вилку, натисніть на кришку, щоб зафіксувати її.
5. Щоб вийняти вилку, підніміть кришку і потім витягніть її.

підключення блоку управління робота пилососа до електромережі

Порядок роботи робота пилососа для басейну

Порядок роботи робота пилососа для басейну

a. Індикатор живлення
Синій світлодіод блимає, коли блок живлення знаходиться в режимі очікування і горить безперервно під час роботи робота пилососа. Кнопка живлення перемикає режими між ВКЛ і ОЧІКУВАННЯ
b. Кнопка «ХАРЧУВАННЯ»
Кнопка перемикання між «ВКЛ» і «Очікування».
Важливо – після кожного циклу робот пилосос для басейну автоматично переходить в режим «очікування». Якщо ви хочете відключити пристрій під час виконання робочого циклу, натисніть кнопку «живлення» один раз, почне блимати індикатор, означаючи, що устаткування перестало працювати.

ВАЖЛИВО:
Будь ласка, переконайтеся, що температура зовнішнього середовища зберігання обладнання становить від 10 до 40 градусів Цельсія (від 50 до 104 градусів Фаренгейт). Це захистить двигуни, пластикові деталі та ущільнювачі. Недотримання цієї вимоги призводить до втрати гарантії.
Робот пилосос може використовуватися у воді при температурі від 13°C до 35°C. При цьому рекомендована оптимальна температура повинна становити від 22°C до 32°C

Технічне обслуговування та налаштування

Щоб уникнути подряпин і інших дефектів, які можуть з'явитися на вашому обладнанні, намагайтеся розміщати його на рівній поверхні, під час очищення мішка для сміття або при дрібному ремонті.
Будь-які подряпини можуть призводити до зміни зовнішнього вигляду рівних і гладких країв пристрою, приводячи до можливої псування деяких гладких поверхонь басейну.

Технічне обслуговування та налаштування робота для басейну

Технічне обслуговування та налаштування робота для басейну

Проводьте очищення мішка фільтр після кожного циклу очищення!

a. Від'єднайте блок живлення. (Будь ласка, не допускайте контакту вилки з водою)
b. Якщо робот пилосос знаходиться в басейні, акуратно вийміть обладнання за допомогою кабелю, поки ручка не буде в межах досяжності. За допомогою ручки (а не кабелю), витягніть робот пилосос з басейну, щоб більша частина води злилася з робота.
c. Покладіть робот пилосос зворотною стороною на рівну поверхню (щоб виключити утворення подряпин на корпусі обладнання), відіжміть запірні виступи і зніміть кришку підстави (Рисунок 4а, 4b, 4 c, d 4)

Примітка:
В залежності від вашої моделі існує 2 типу випускних механізмів нижньої кришки: запірний виступ та виступ регулятора. Будь ласка, дотримуйтесь наступною схемою установки, згідно вашої моделі.

зняття фільтруючого мішка

Мішок фільтра

прання фільтруючого мішка

d. Зніміть мішок фільтра з опорних стійок, виверніть його назовні і промийте всю грязь садовим шлангом або в раковині. Акуратно відіжміть мішок, поки вода для полоскання не буде чистою. При необхідності допускається машинне прання тільки в холодній воді БЕЗ МИЮЧИХ ЗАСОБІВ! (Малюнок 5)
e. Встановіть мішок повторно на опорні стійки з міткою по центру довгої сторони кришки підстави (5a)
f. Встановіть кришку підстави назад в корпус робота пилососа. Натисніть до клацання, поки запірні виступи не встануть на потрібне місце.

Важливі рекомендації:

 • Відключайте і виймайте вилку блоку живлення кожен раз, коли виймаєте робот пилосос з води.
 • Очищайте мішок фільтра після кожного циклу.
 • Перевертайте ручку після кожного циклу очищення, щоб уникнути заплутування кабелю.
 • Періодично випрямляйте плаваючий кабель.
 • Міняйте зношені щітки, щоб забезпечити максимально ефективну очистку
 • Переконайтеся, що ваш робот пилосос належним чином розміщується на стіні. Ручка робота повинна знаходитися паралельно ватерлінії при досягненні поверхні води.
 • Зберегти упаковку робота пилососа для сезонного зберігання або транспортування до ділера, при необхідності сервісного обслуговування.
 • Залишайте ваш робот пилосос для басейну у воді на 15 — 20 хвилин після кожного циклу очищення.
 • Не залишайте робот пилосос під прямими сонячними променями, якщо він не використовується.
 • Ніколи не залишайте блок живлення під прямим сонячним світлом, і не допускайте його перебування під дощем.
 • Періодично промивайте робот пилосос в чистій, проточній воді. Це продовжить термін служби приводних ременів, приводів і миючих щіток.
 • Виконуйте чистку крильчатки раз в місяць.

обслуговування робота прибиральника

1) Відкрутіть 2 (4) гвинта з кришки водовыпускного отвори
2) Зніміть кришку водовыпускного отвори, видаліть волосся і інше сміття навколо гребного гвинта

Догляд за кабелем

З плином часу в процесі використання кабель може перекручуватися. Щоб виправити таку ситуацію, зафіксуйте рухому ручку у верхній частині робота пилососа в протилежному діагональному напрямку. Робот пилосос тепер буде рухатися в протилежному напрямку під час очищення басейну, а кабель розкручуватися в зворотному напрямку. Періодично перевіряйте кабель на наявність зовнішніх пошкоджень. Якщо проблема залишається, використовуйте E–Z поворотний пристрій.

Встановіть робот пилосос на підлогу і витягніть вилку кабелю з трансформатора. Однією рукою, утримуючи Е–Z поворотний пристрій, відійдіть від обладнання, витягаючи кабель на повну довжину. Серцевина пристрою буде обертатися всередині корпусу, і кабель, таким чином, розплутається.

Догляд за кабелем

Посібник з усунення несправностей

Будь ласка, перевірте наступне перед зверненням в сервісний центр!

До усунення неполадок робот пилосос необхідно від'єднати від джерела живлення, а блок живлення від'єднати від електричної розетки для запобігання псування робота і можливих травм.
Контрольні позначення наведені в діаграмі комплектуючих деталей на останній сторінці даного керівництва

1. Робот пилосос не перекачує воду або не переміщується:

 • Перевірте наявність струму в електричній розетці (22).
 • Перевірте під'єднання трансформатора (16) до заземленої розетки і під'єднання синього кабелю до трансформатора (16)1
 • Переключіть блок живлення кілька разів з положення «ВИКЛ» в положення «ВКЛ». Між «ВКЛ» і «ВИКЛ» має пройти 45 секунд.
 • Перевірте на наявність та видаліть будь-які сторонні тіла, такі як волосся, мотузки або листя, які можуть перешкоджати вільному пересуванню приводного диска (5), приводних ременів (6), або приводних треків (7)
 • Перевірте, щоб привідні ремені (6) і приводні треки (7) були правильно вирівняні і натягнуті. Відрегулюйте їх або замініть, якщо необхідно.

2. Робот–пилосос не перекачує воду зовсім або насоси повільно, але рухаються:

 • Переконайтеся, що робота гвинти (1) не утруднена через накопичення волосся або сміття на крильчатках. Зніміть верхній гвинт на кожному випускному отворі (1) і очистіть крильчатку. При повторному складанні верхньої кришки, не перетягувати гвинти.
 • Переконайтеся, що мішок фільтра (12) чистий. При необхідності, виконайте очистку.
 • Якщо проблема не в пунктах а і b, перевірте двигуни насоса (2). Якщо вони не працюють, зверніться в сервісний центр.

3. Робот–прибиральник не рухається, але насос перекачує воду

 • Переконайтеся, що рух вперед/назад не утруднене сторонніми речами, волоссям, сміттям, в тому числі на приводних ременях (6) або приводних треках (7), або, що кабель живлення не заплутався. При необхідності, виконайте очистку
 • Перевірте, що привідні ремені (6) знаходяться на своєму місці. Також перевірте правильний натяг приводних ременів (6). При необхідності, замініть ремені.
 • Перевірте відповідність сполук приводного двигуна (3)
 • Якщо проблема не в пунктах a, b і c, перевірте головний і допоміжний двигун. Якщо один з них не працює, перешліть обладнання у сервісний центр.

4. Робот–пилосос не збирає бруд і сміття:

 • Перевірте пункти 2a і 2b цього керівництва.
 • Перевірте заслінки впускного клапана (23) в нижній частині вашого пристрою. Заслінки повинні рухатися і вільно відкриватися

5. Автоматичний пилосос не покриває площу всього басейну:

 • Швидше за все, необхідно ретельно очистити мішок фільтра (12).
 • Переконайтеся, що кабель синій (15) правильно розкладений і не заплутується.
 • Запустіть робот в басейні на повний цикл очищення.
 • Переконайтеся, що плаваюча ручка (14) заблокована по діагоналі у верхній частині корпусу вашого робота пилососа.
 • Перевірте роботу двигуна насоса (2). Будь ласка, ознайомтеся з розділом щодо усунення несправностей «Переміщається, але не збирає бруд і сміття»
 • Після виконання всіх зазначених вище дій, якщо проблема не зникне, зверніться до вашого дилера за спеціальною технічною допомогою.

6. Коли Аквабот дістають з басейну, з нього виходить сміття

 • Нещільне закрита нижня кришка
 • Блокатори (24) – перевірте, щоб блокатори (24) не були затиснуті. Вони повинні виступати рівно з корпусу обладнання.
 • Впускні клапани (23) — перевірте, щоб заслінки впускного клапана в нижній частині обладнання (в кришці підстави) вільно переміщалися, відкривалися і закривалися. При необхідності прочистіть заслінки

7. Перекручений кабель:

 • Перемістити ручку в зворотне діагональне положення
 • Використовуйте поворотний пристрій E–Z (дивись розділ «Догляд за кабелем»)

блок управління

Заземлення
Блок живлення повинен бути в заземленную 3 – дротову розетку. Мережа змінного струму повинна приєднуватися через GFCI (заземлений контурний переривач) із залишковим номінальним струмом не більше, ніж 30 мА.

Запобіжник
Запобіжник повинен замінюватися авторизованим сервісним агентом або тільки кваліфікованим і підготовленим персоналом. Для забезпечення захисту від загоряння, замінюйте несправний запобіжник тільки елементом того самого типу і класу.


Технічне обслуговування та безпека
Не допускайте зняття кришки пристрою будь-якою особою, крім авторизованого сервісного агента або підготовленого персоналу. Користувач обладнання не повинен проводити внутрішню налаштування або заміну деталей. Живильний кабель повинен від'єднуватися до зняття кришки.
Якщо кабель живлення пошкоджений, він повинен замінюватися тільки авторизованим сервісним агентом або кваліфікованою або підготовленим персоналом.


Зовнішні умови
Блок живлення призначений для роботи як всередині приміщення, так і поза приміщенням. Тим не менш, не рекомендується використовувати пристрій під прямим сонячним світлом або піддавати його впливу води. Блок живлення не повинен використовуватися, якщо зовнішня температура більше 40*С.

Фізичні характеристики:

 • Габаритні розміри (ширина х довжина х висота): 273 х 242 х 90 мм
 • Вага: 1,9 кг

Електричні характеристики:

 • Вхідна потужність: 100 — 240 В, 50/60 Гц, 210 Вт
 • Вихідна потужність: 29, 6,3 А
 • Температура зберігання: -10*С – 60 С
 • Робоча температура: 0*С — 45*С

Опція зовнішній таймер

Дана опція дозволяє користувачу обладнання програмувати графік очищення з допомогою зовнішнього таймера (поставляється окремо)

використання зовнішнього таймера

1. Робот пилосос
2. Кабель
3. Блок живлення
4. Вилка трансформатора
5. Зовнішній таймер
6. Розетка

Складові частини підводного робота пилососа

Складові частини підводного робота пилососа

Складові частини підводного робота пилососа

 1. Верхнє водовыпускное отвір і крильчатка
 2. Двигун насоса
 3. Приводний двигун
 4. Фіксатор ручки
 5. Барабанний блок
 6. Ремінь приводний
 7. Приводний трек
 8. Корпус
 9. Екран фільтра
 10. Бічна панель
 11. Щітки ПВХ
 12. Мішок фільтра
 13. Кришка дна
 14. Блок ручки
 15. Кабельний блок
 16. Блок живлення (трансформатор)
 17. Роз'єм трансформатора
 18. Колісний блок
 19. Кнопка «ВИКЛ»
 20. Індикатор
 21. Кнопка «ВКЛ»
 22. Кабель живлення (роз'єм)
 23. Заслінки клапана впускного
 24. Блокатори

Перейти до перегляду водних пилососів Астрал

У каталог

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner