Продавець Аквавітал розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
899 відгуків
«Аквавітал»: Головний по басейнам!
+380 (66) 002-42-75
Відділ продажу
+380 (93) 168-01-43
Відділ продажу

Інструкція по установці керамічних обігрівачів Теплокерамик.

Інструкція по установці керамічних обігрівачів Теплокерамик.

Перш ніж придбати керамічний обігрівач Теплокерамик, багато хто задається питанням: чи зможу я його встановити сам або запрошувати електромонтажників? В якому місці його краще встановлювати? Як підключити терморегулятор? У цій статті ми докладно опишемо все крок за кроком.

Насамперед потрібно сказати, що установка керамічного обігрівача — справа проста і не витратить багато сил. Досить озброїтися дрилем і хорошим настроєм, і через 15-20 хвилин можна буде включити обігрівач в мережу.

Де краще розміщувати керамічний обігрівач?

Обігрівачі встановлюються переважно на стіну. Так задумав виробник. Можна їх встановлювати і на стелю, але тоді ефективність їх роботи буде трохи погіршуватися. Чому? Відповідь в наступному пункті.

Які особливості встановлення керамічної панелі?

Особливість полягає в тому, що ви повинні встановлювати обігрівач на стіні на висоті не менше 20 см від підлоги. Це робиться для того, щоб холодні повітряні маси могли знизу потрапити в простір між обігрівачем і стінкою, де вони будуть нагріті задньою поверхнею обігрівача. Нагріте повітря, як ми знаємо зі шкільного курсу фізики, легше холодного, тому він піднімається вгору. Звідси випливає, що для вільного виходу нагрітого повітря необхідно, щоб і над обігрівачем був вільний простір. Приблизно ті ж 20 див.

Це в ідеалі. Якщо ви обмежені невеликою висотою стіни (наприклад, під підвіконням), то встановлювати керамічну панель можна, задавши їй мінімально можливу відстань від підлоги до підвіконня.

Якщо підвісити панель на стелю, то порушиться принцип природної конвекції, і кругообіг нагрітих і охолоджених мас не буде працювати на всі 100%. Просто кажучи, панель буде гріти повітря вгорі, а холодний залишиться внизу приміщення. Але інфрачервоне випромінювання буде працювати, так що не варто сильно переживати.

В якій частині кімнати краще встановити обігрівач?

Все залежить від вільного місця в приміщенні. Звичайно ж, найкраще місце для керамічної панелі — це сама холодна стіна, що виходить на вулицю. Чому? Та тому, що задня поверхня обігрівача буде прогрівати і стіну, створивши при цьому так звану «теплову завісу». Нагріта стінка буде перешкоджати втратам тепла зсередини приміщення. В якості прикладу можна привести торгові центри або супермаркети. Адже ви не раз помічали, що в холодну пору року, заходячи всередину, вас обдає теплим повітрям? Це і є теплова завіса.

Але це також ідеальний випадок. Дуже часто така стіна може бути заставлена меблями, тому сміливо встановлюйте обігрівати в будь-якому доступному місці, але не загораживайте його великої меблями та побутовою технікою. Розетку розміщуйте подалі від доступу дітей.

Як відбувається монтаж обігрівачів?

Виробник комплектує обігрівачі монтажним шаблоном і набором кріплення. Для кожної моделі обігрівача свій шаблон. Його необхідно закріпити на стіні в місці монтажу скотчем або канцелярськими голками, і просвердлити 4 отвори діаметром 8 мм у місцях, зазначених у шаблоні і після його зняти. У просвердлені отвори необхідно встановити дюбеля і прикрутити до них металеві кріплення шурупами.

Тепер обігрівач можна навісити на кріплення. Вуаля! Ваша панель надійно закріплена на стіні! Увімкніть вилку в розетку і починайте насолоджуватися теплом. Потрібно сказати, що обігрівачі Теплокерамик серії ТСМ 450 і ТСМ 600 можна встановити на стіні як горизонтально, так і вертикально.

Як підключити терморегулятор?

Для правильного функціонування майбутньої системи електричного опалення потрібен терморегулятор (або, по–іншому, термостат). З його допомогою можна добитися за короткий час тієї температури, яка буде для вас комфортною. Терморегулятор буде стежити за тим температурним режимом, який ви їй дасте, відключати і включати обігрівачі по мірі необхідності, що призведе до повної автоматизації системи опалення і її ще більшої економічності. Вам не потрібно буде постійно думати: чи достатньо нагрілася кімната? А чи не пора включити або вимкнути обігрівачі? Терморегулятор все зробить за вас сам — це дуже великий ваш надійний помічник і друг.

Термостат потрібно встановлювати на висоті, приблизно дорівнює половині висоти кімнати. Це робиться для того, щоб у його роботі було найменша ймовірність похибки, адже середина кімнати — це межа між нижніми холодними і верхніми теплими потоками повітря. Знову ж, це в ідеальному випадку, тому робіть так, як вам зручно. Але в будь-якому випадку, намагайтеся домогтися результатів, наближених до оптимальних.

Для початку потрібно визначитися з тим, який тип терморегулятора ви хочете встановити. На даний момент за способом монтажу розрізняють їх 2 типу:

  1. Розетковий терморегулятор.
  2. Настінний терморегулятор.

Розетковий терморегулятор — найзручніший тип регуляторів. Він являє собою пристрій у вигляді невеликого блочка, яке вставляється в розетку, а вилка від панелі вже вставляється в сам регулятор. На панелі регулятора є електронне табло, на якому задається температура в кімнаті. При нагріванні кімнати до заданої температури, терморегулятор розімкне електричну ланцюг і вимкнути обігрівач.

Цей тип терморегулятора зручний тим, що для його монтажу досить мати вільну розетку, щоб почати працювати. А ще його завжди можна підключити в іншу розетку, якщо ви захочете обігрівач зняти і встановити в іншій кімнаті. Єдиним недоліком розеткового термостата є те, що він встановлюється там, де є розетка, а розетки можуть бути в межах доступності дітей, хоча і оснащений функцією блокування від дітей. Крім того, розетка може перебувати близько до рівня підлоги (як зараз модно), а в цьому випадку терморегулятор буде перебувати в умовному «холодному повітряному потоці». Як ми обмовилися вище, оптимальний випадок — це середина кімнати по висоті, тобто межа повітряних потоків.

Настінний регулятор трохи складніше встановити, але його можна встановлювати там, де ви вважаєте зручним. Його досить прикріпити до стіни саморізами або встановити в подрезеточник (монтажну коробку) і підключити до панелей. Якщо ви плануєте встановити в кімнаті кілька панелей, вони підключаються між собою паралельно:

схема підключення терморегулятора до керамічних панелей

От і все! Нічого складного в цьому немає. Але все ж, якщо у вас з'явилися питання по монтажу керамічних інфрачервоних обігрівачів, телефонуйте нам, з радістю вас проконсультуємо. Якщо ж ви самі не хочете встановлювати панелі, то наша компанія це зробить за вас, але тільки в межах Києва та області.

А тепер обіцяний монтаж обігрівачів в картинках:

монтаж керамічних панелей опалення на стіну

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_2

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_3

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_4

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_5

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_6

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_7

монтаж керамічних панелей опалення на стіну, фото_8

P. S.: як ми переконалися, керамічні панелі дуже легко встановлювати. Їх також легко зняти і встановити в іншому приміщенні.

Переглянути всі керамічні обігрівачі

Каталог

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner